O nás

Ubytování Triangl nabízí pronájem rodinného domu se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou a WC.  Pronájem je vhodný i pro rodiče s dětmi.

Je dovoleno po předchozí domluvě s sebou brát domácí zvířata. Majitel však za ně plně zodpovídá, zejména za venčení mimo dům a rovněž za škody na majetku způsobené domácím zvířetem.

Vzhledem k tomu, že při pronájmu disponujete celým domem včetně dvora, můžeme vám nabídnout poměrně široké zázemí.

Pokoje

Ve větší ložnici naleznete jednu manželskou postel a podle potřeby může být umístěna do místnosti i další plnohodnotná postel.
Druhá ložnice je menší a disponuje dvěma samostatnými lůžky. V obou ložnicích jsou k dispozici šatní skříně.
Je možno si přivézt a používat vlastní cestovní dětskou postýlku.

Ostatní prostory

K večernímu programu je možno využít jídelní kout v kuchyni a obývací pokoj.
V kuchyni je k dispozici sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a také pochopitelně nádobí.

Dům je vybaven ústředním vytápěním a celoročně obyvatelný.

Dům je vybaven vlastní plnohodnotnou koupelnou a splachovací toaletou.

Zázemí

Dům disponuje vlastním dvorem, kde je posezení a krbový gril. Dále je na dvoře přístřešek, kam je možno umístit kola nebo dětský kočárek, případně jakékoliv sportovní vybavení.

Vedle samotného ubytování je možno využívat i prostor dvora pro posezení, školení menšího počtu osob či večerní grilování. Z toho důvodu je na dvoře i krbový gril.

Ze dvora je přístupná také šopka pro uložení kol, sportovní výstroje nebo kočárku. Dvůr umožňuje i sušení vypraného oblečení či vybavení po náročném dni.

Vzhledem k tomu, že dvůr bude přístupný pouze vám, tak se nemusíte bát nechat své věci rozloženy jak potřebujete třeba právě kvůli tomu, že si odskočíte na oběd nebo se jdete pouze v podvečer projít ven.

Grilování

K výpravám, ale i teplým večerům patří i u nás grilování. Pokud také oceníte vůni grilovaného masa, ryb či zeleniny, určitě využijete možnosti grilovat v našem krbovém grilu.
Na dvoře našeho domu se nachází zděný krb, který vám umožní připravit na žhavými uhlíky cokoliv, co máte rádi. Prostor dvora skýtá také možnost posezení, takže váš šéfkuchař rozhodně nemusí být sám někde venku, ale můžete mu dělat společnost zatím co on vám bude servírovat pochoutky přímo z roštu.
Místa, kde nakoupit potřebné suroviny, vám prozradí naše návštěvní kniha.

Parkování

Parkování motorových vozidel je možné u domu.